pexels-donald-tong-66134_edited.jpg

PROFESIONÁLNÍ VIDEA 

NA ZAKÁZKU

PRODUKTOVÁ

VIDEA

FIREMNÍ

VIDEA

INSTRUKTÁŽNÍ

VIDEA

SVATBY / OSLAVY

 
PRODUKTOVÁ A FIREMNÍ VIDEA

cena: od 6 990,- Kč

Máte firmu nebo prodejnu? Chcete se o vaše služby nebo zboží podělit s ostatními? Na míru vám vyrobíme video, díky kterému vaši zákazníci skutečně uvidí, co děláte a nabízíte.

INSTRUKTÁŽNÍ VIDEA

cena: od 3 990,- Kč

Chcete natočit video z montáže, které by zároveň sloužilo jako návod? Jste řemeslník, nabízíte vaše produkty na e-shopu?Natočíme a zpracujeme vám na míru instruktážní video pro vaši firmu nebo produkt. 

SVATBY, OSLAVY

cena dohodou

Chystáte svatbu a chcete jedinečný zážitek svého života zaznamenat a podělit se o něm s ostatními? Svatební obřad, hostinu a volnou zábavu vám natočíme podle vašeho přání a předáme jako hotový videoklip.

 

PLÁNOVÁNÍ

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Před natáčením se vždy osobně sejdeme a probereme zákazníkovu představu, aby byl s výsledkem spokojený. Nabídneme také naše řešení, technické možnosti a také kalkulaci ceny.

NATÁČENÍ

Samotné natáčení může probíhat den i více, a to v závislosti na náročnosti a představě klienta. Natáčíme na profesionální filmovou kameru Z CAM E2 a používáme profesionální audio a video příslušenství.

Video stříháme a upravujeme v softwaru od společnosti Adobe a doplníme podle přání klienta o efekty, titulky a hudbu. Rovněž děláme obrazovou korekci a můžeme klip doplnit o 2D animované prvky.

STŘIH A POSTPRODUKCE

Výsledek prezentujeme zákazníkovi. V případě námitek doladíme detaily, abychom docílili maximální spokojenosti klienta. Následuje finální dokončení a zhlédnutí videa a předání zákazníkovi.

DOKONČENÍ

 
 
NA OKRAJI 331/5
162 00 Praha 6
info@videoedit.cz
IČO: 07009810
+420 720 545 930
NEJSME PLÁTCI DPH